کد خبر: 19775
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۵:۰۷ ب٫ظ
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان:

مسئولان در عرصه اقتصادی تکلیف گرا باشند

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به تحریم ها دشمن علیه نظام، گفت: مسئولان در عرصه اقتصادی تکلیف گرا بوده و تنها خود را معطوف به ساعات اداری نکنند.

پایگاه خبری تحلیلی رساگیل: (Rasagil.ir)

به گزارش رساگیل، سردار محمدعلی حق بین پیش از ظهر جمعه در جمع راهپیمایی گنندگان انزلی با اشاره به اینکه امام راحل با یک حرکت انقلابی و حساب شده روز جهانی قدس را یکباره اعلام کردند، اظهار کرد: نامگذاری این روز از سوی امام خمینی (ره) سبب حیرت جهانیان شد.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا در مرحله اول به دنبال ایجاد حکومتی از نیل تا فرات بودند، افزود: آنها می خواستند در مراحل بعدی به شیراز آمده و حتی به دنبال خرید دشت های قزوین نیز بودند اما امام راحل در سایه اتحاد و ایمان ملت این حرکت را آغاز کرد و می دانست که در سایه این ایمان می تواند اسرائیل را وادار به عقب نشینی کند.

سردار حق بین ادامه داد: امروز این حرکت به جایی رسیده که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از نقاط جهان نیز آزادی خواهان جهان و مدافعان ملت مظلوم فلسطین آن را تداوم داده و با قدرت و به پشتوانه مردم به این جایگاه رسانده اند.

وی بیان کرد: اگر انقلاب اسلامی پیروز نمی شد حاکمان زمانه نمی توانستند جلوی این قدرت بایستند و متاسفانه امروزه نیز زمزمه هایی به گوش می رسد و گفته می شود که چرا ایران دنیای غرب را تحریک می کند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در ادامه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی به دنبال تحریک دنیای غرب و جنگ افروزی نیست، تاکید کرد: برخی ها هنوز می گویند ما می خواستیم زندگی آرامی برای مردم فراهم کنیم چرا آنها را تحریک می کنید در حالی که اگر از برابر هجوم دشمنان تا مرزهای ایران اسلامی جلوگیری نشود امروز خودمان در انقلاب نیز به مصیبت گرفتار می شدیم.

سردار حق بین با اشاره به اینکه بصیرت امام راحل در ابتدای انقلاب اسلامی اسرائیل غاصب را امروز وادار به عقب نشینی کرده است، گفت: امروز با شعارهایمان و با دست خالی چنان ضربه ای به اسرائیلی ها تحمیل شد که آنها مجبور به عقب نشینی تا ۲ هزار کیلومتری و حصارکشی در به دور خود شده اند.

وی همچنین افزود: امروز مبارزه مردم مظلوم فلسطین از سطح سنگ به سطح موشک ارتقا یافته و مسلمانان جهان باید همچنان به حرکت خود برای دفاع از مردم فلسطین ادامه دهند تا حق این ملت از جهانخواران گرفته شود.

فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان با اشاره به اینکه اسرائیل از اریکه قدرت به زیر کشیده خواهد شد، گفت: امروز اسرائیلی ها در جهان جرأت عرض اندام ندارند اما در داخل کشور برخی نااهلان معتقدند که باید در برابر اسرائیل سکوت کرد در حالی که علاوه بر هزینه های فراوان، شهدای گرانقدری در این راه جانشان را نثار و در عرصه دفاع از حریم اهل بیت نیز شهدای مدافع حرم از حریم ولایت دفاع کرده اند.

سردار حق بین با اشاره به اینکه سربازان جبهه مقاومت امروز در پشت ارتفاعات جولان و سایر نقاط به فرماندهی سردار سلیمانی عرض اندام می کنند، تاکید کرد: ما به نقطه ای رسیده ایم که اسرائیل با وجود هزینه گزاف برای گنبد آهنینش به زانو در آمده و به مرزهای خود پناه برده است.

وی با اشاره به چهل سالگی عمر انقلاب شکوهمند اسلامی، افزود: جمهوری اسلامی در جشن چهل سالگی انقلاب توانست اسرائیل را سرجایش بنشاند و به یاری خداوند شصت سالگی انقلاب را نیز جشن می گیریم.

سردار حق بین با اشاره به فشارهای اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی، گفت: در خیلی از عرصه ها توانستیم خواسته هایمان را به استکبار و دشمنان اسلام تحمیل کنیم و باید در عرصه اقتصادی تکلیف گرا بوده و تنها به ساعات اداری معطوف نشویم./

انتشار نظرات در پایگاه خبری رساگیل به معنی تائید آن نیست.

رساگیل نظرات حاوی توهین و افترا را منتشر نخواهد کرد.

لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها خودداری نمائید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *