کد خبر: 25937
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ در ۶:۳۲ ب٫ظ
در نخستين نشست جامعه بازرسی و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد:

كسب رتبه برتر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مبارزه با فساد و صیانت از حقوق مردم

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مبارزه با فساد و صیانت از حقوق مردم حائز رتبه برتر شد.

پایگاه خبری تحلیلی رساگیل: (Rasagil.ir)

به گزارش پایگاه خبری رساگیل، رئیس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نخستين نشست جامعه بازرسی و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت از کسب رتبه برتر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

فردین خرازی با اشاره به نقش مهم شفافیت در عملکرد و شفاف سازی امور در جلب رضایت معنوی ارباب رجوع اظهار داشت: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در جمع سازمان‌های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت طی یک سال گذشته از رشد مطلوب در مبارزه با فساد و صیانت از حقوق مردم برخوردار بوده و رتبه برتر این وزارتخانه را کسب کرده است.
وی افزود: این امر در سایه تلاش‌های همه ارکان این سازمان به‌دست آمده و قدر مسلم در جهت افزایش سطح رضایت معنوی مراجعه کنندگان عاملی مؤثر به‌شمار می‌آید.
رئیس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان امور اداری و استخدامی کشور اضافه کرد: شفاف سازی فرآیندها و ایجاد اتاق شیشه‌ای در دستگاه‌های دولتی، به بهبود فضای کسب و کار در کشور می‌انجامد و این مهم در سال رونق تولید باید با رعایت الزامات و اقدامات مضاعف همراه باشد تا بیش ار پیش به افزایش رضایتمندی تولید کنندگان و صنعتگران کمک نماید.
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در اين نشست گفت: مقابله با تخلفات و فساد اداری در مجموعه این وزارتخانه با جدیت دنبال می‌شود و برخوردهای قانونی لازم با متخلفان در هر رده و مسئولیتی اعمال خواهد شد.
اکبر صادقی ایجاد شفافیت در فرآیندهای مختلف اداری و خدماتی وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد تأکید قرار داد و گفت: ارتقاء سلامت اداری مجموعه از مهمترین برنامه‌های این اداره کل است و امیدواریم با همکاری همه بازرسان این وزارتخانه بتوانیم گام‌های مؤثری در راستای تحقق مأموریت‌ها و اهداف مورد تأکید مقام عالی وزارت برداریم.
در بخش ديگري از اين نشست، بازرس ويژه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات انجام گرفته در اين سازمان برای ارتقاء سلامت نظام اداری و شفاف سازی امور گفت: با پیگیری‌ها و رصد دقیق عملکرد همه بخش‌ها و کارکنان مجموعه، به دنبال ارتقاء افزون‌تر سطح بازرسی در شهرک‌های صنعتی کشور هستیم.
علی قبادی افزود: ایجاد محیطی عاری از فساد و زمینه پاسخگویی در عملکرد و اقدامات را در قبال همه مراجعان در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران قرار داده‌ایم که امیدواریم با همکاری و همراهی همه مجموعه، بازخورد مناسبی نیز حاصل شود.

وی از برگزاری مستمر کارگروه‌هاي تخصصي و کارگاه‌های آموزشی با هدف ترسیم برنامه‌های حوزه بازرسی در مجموعه شركت شهرک‌های صنعتی سراسر كشور خبر داد و اضافه كرد: با تدوین شاخص‌های ارزیابی عملکرد، علاوه بر بازرسی و رسیدگی به شکایات، ارزیابی دقیق عملکرد نیروی انسانی نیز مجدانه پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

انتشار نظرات در پایگاه خبری رساگیل به معنی تائید آن نیست.

رساگیل نظرات حاوی توهین و افترا را منتشر نخواهد کرد.

لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها خودداری نمائید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *