کد خبر: 8832
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ

طلسمی به نام استخر مهر لاهیجان!

بیشتر از دو سال است که استخر مهر لاهیجان بسته شده و ورزشکاران لاهیجانی از تنها استخر دولتی خود محروم هستند! با توجه به اینکه استخر مهر لاهیجان در چند سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شده بود با نگهداری […]

پایگاه خبری تحلیلی رساگیل: (Rasagil.ir)

بیشتر از دو سال است که استخر مهر لاهیجان بسته شده و ورزشکاران لاهیجانی از تنها استخر دولتی خود محروم هستند!

با توجه به اینکه استخر مهر لاهیجان در چند سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شده بود با نگهداری نادرست و وارد آمدن خسارت به این استخر، بیشتر از دو سال است این مکان، تعطیل می باشد.
با کارشناسی های انجام شده توسط بعضی از مهندسین این شهر می شد تعمیرات این استخر را در دو ماه انجام داد ولی متاسفانه با بی تفاوتی مسئولین و پیمانکار مربوطه تنها استخر دولتی لاهیجان بیشتر از دو سال است که تعطیل می باشد.

بیشتر ورزشکاران و قهرمانان که آسیب های ورزشی دارند مجبورند آب درمانی انجام دهند ولی با هزینه های زیادی روبرو هستند.

رایزنی و جلسات زیادی در چند مرحله با مسئولین مختلف شهرستانی و استانی جهت بازگشایی استخر مهر انجام پذیرفت ولی متاسفانه هیچ موفقیتی حاصل نشد.

در روزهای آخر ریاست میراعلمی در اداره ورزش و جوانان، استخر تعطیل شد. بعد از میراعلمی، عادل هادی پور به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان لاهیجان پیگیری های زیادی جهت تعمیرات و بازگشایی مجدد انجام دادند ولی موفق نشدند.

بعداز ایشان دکتر صادقی ریاست اداره ورزش و جوانان را به عهده گرفتند که حدود یکسال پیگیر این مسئله شدند اما ایشان هم موفق نشدند!

نوبت به رضا مودبی سرپرست اداره ورزش و جوانان لاهیجان رسید که چند ماهی هم ایشان زحمات و پیگیری های زیادی را متحمل شدند اما طبق معمول کاری از پیش نبردند.

حال، ورزشکاران امیدوارند محمدرضا شاه محمدی که به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان لاهیجان عهده دار این مسئولیت می باشد، راه و چاره ای پیدا کند و طلسم شکسته شود تا استخر مهر لاهیجان بازگشایی شود.

لاهیجان به عنوان یک شهر دانشگاهی با مردمانی با فرهنگ و شهری توریستی و زیبا در کشور شناخته شده می باشد و در شآن جوانان و ورزشکاران این شهر نیست که از امکانات اولیه ورزشی دور بمانند. بر طرف کردن چنین مشکلاتی خیلی پیچیده نیست، جوانان سرمایه های ارزشمند این کشورند، نباید به دست فراموشی سپرده شوند. امکانات اولیه ورزشی و حمایت از قهرمانان و ورزشکاران حق هر شهروند لاهیجانی می باشد. دست ورزشکاران را به مهربانی بفشارید و حمایتشان کنید تا آینده کشور با مردان و زنانی قدرتمند، بااراده و ورزشکار درخشان باشد.

انتهای پیام/

انتشار نظرات در پایگاه خبری رساگیل به معنی تائید آن نیست.

رساگیل نظرات حاوی توهین و افترا را منتشر نخواهد کرد.

لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها خودداری نمائید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *