کد خبر: 20987
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۸ در ۶:۳۸ ب٫ظ

شهردار رشت و بی انصافی ها !!!

هنوز مدت شهرداری ناصر حاج محمدی به یک ماه نرسیده و فعلا نمی شود در مورد عملکرد، شهردار جدید رشت، مطلبی گفت و نوشت. اما در فضای رسانه ای گیلان، چند روزیست که عده ای خاص با نیت های نامعلوم، […]

پایگاه خبری تحلیلی رساگیل: (Rasagil.ir)

هنوز مدت شهرداری ناصر حاج محمدی به یک ماه نرسیده و فعلا نمی شود در مورد عملکرد، شهردار جدید رشت، مطلبی گفت و نوشت.
اما در فضای رسانه ای گیلان، چند روزیست که عده ای خاص با نیت های نامعلوم، به تخریب شهردار جدید رشت پرداخته و انواع و اقسام تهمت ها و اهانت ها را به ایشان نثار می کنند.

به شخصه از دو نفر این تهمت زنندگان سوالی کردم، که دلیل این تخریب ها چه می تواند باشد، که هیچکدام از آقایان جواب قانع کننده ای نداشته و کاملا معلوم است که برای امتیاز گیری، این رفتارها انجام می شود و شهردار جدید رشت باید محکم و قاطع در مقابل این افراد ایستادگی نماید و تمام تمرکز و افکار خود را صرف ساخت رشت و خدمت به مردم نمایند.
شهردار جدید رشت، تجربه دیگر شهرداران و نوع برخورد برخی سایت ها با شهرداران، را مورد برسی قرار دهد و بدانند که، روش( اول تخریب و بعد تمجید) ، مدل کاری برخی سایت ها و افراد در گیلان است.
نکته آخر آنکه، شهردار جدید رشت دارای سابقه علمی درخشان و سابقه کارکرد درستی است که اگر فضای آلوده رشت کمی پاک شود، می توان ادعا داشت که بعد از گذشت یک سال از عمر شهرداری حاج محمدی، مردم رشت از عملکرد ایشان راضی باشند.
حاج محمدی تحت هیچ شرایطی نباید به این جوسازی ها توجه نمایند و بهترین پاسخ به اهانت کنندگان، فقط درست، منطقی و با تدبیر عمل کردن است.

امید آنکه شهر رشت با کاردانی و درایت و دانشِ دکتر حاج محمدى، به جایگاه واقعی خود دست یابد.

انتشار نظرات در پایگاه خبری رساگیل به معنی تائید آن نیست.

رساگیل نظرات حاوی توهین و افترا را منتشر نخواهد کرد.

لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها خودداری نمائید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *