کد خبر: 19817
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۵ ق٫ظ
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:

رسیدن به توسعه صنعتی پایدار نیازمند توجه به محیط زیست است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : مهمترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی گیلان در سالجاری رفع نقایص در کیفیت تولیدات و همچنین توجه بیش از پیش به بحث محیط زیست است چراکه توسعه صنعتی پایدار نیازمند توجه همه […]

پایگاه خبری تحلیلی رساگیل: (Rasagil.ir)

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : مهمترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی گیلان در سالجاری رفع نقایص در کیفیت تولیدات و همچنین توجه بیش از پیش به بحث محیط زیست است چراکه توسعه صنعتی پایدار نیازمند توجه همه جانبه به محیط زیست بوده است.

احمدعلی شهیدی در خصوص اهمیت و جایگاه صنایع کوچک گفت: در حال حاضر همه به این باور رسیده ایم که حمایت از صنایع کوچک و توسعه خدمات رسانی به آنها راهگشای مشکلات اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به تشکیل کارگروه رفع موانع تولید در کشور و استان اشاره کرد و افزود: موانع سیستم بانکی واحدهای تولیدی در کارگروه مذکور برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات گذشته تنگناهایی را برای بنگاه های اقتصادی در حال حاضر ایجاد کرده، تصریح کرد: باید بانک ها و تمام دستگاه های مربوطه استان همکاری لازم را جهت حمایت از تولیدکنندگان داشته باشند.

شهیدی یادآورشد: تولیدکنندگان نیز باید تا جایی که امکان دارد همکاری لازم را جهت پرداخت معوقات خود انجام دهند تا بانک ها بتوانند با بازگشت تسهیلات اعطایی، تسهیلات جدید و مورد نیاز را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند.

وی از بانک ها خواست نسبت به تولیدکنندگان استمهال لازم را داشته باشند و اگر در مواردی امکان بخشودگی نیز وجود دارد همکاری لازم را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به کمبود زمین برای واگذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی اشاره کرد و افزود: به دلیل بافت طبیعی گیلان ملاحظات زیست محیطی را باید همواره لحاظ کنیم.

وی گفت: مهمترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی گیلان در سال۹۸ رفع نقایص در کیفیت تولیدات و همچنین توجه بیش از پیش به بحث محیط زیست است چراکه توسعه صنعتی پایدار نیازمند توجه همه جانبه به محیط زیست بوده است.

انتشار نظرات در پایگاه خبری رساگیل به معنی تائید آن نیست.

رساگیل نظرات حاوی توهین و افترا را منتشر نخواهد کرد.

لطفا از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها خودداری نمائید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *