۲۶ شهریور, ۱۳۹۸
فرماندار شهرستان املش در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان املش؛

اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم، رضایتمندی میان مردم و لزوم کیفیت بخشی عرضه و تقاضا از مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار است

چهارمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست یونس محمودی فرماندار و رییس ستاد تنظیم بازار شهرستان املش و با حضور بخشداران و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن جلسات میرزا حبیب ا... املشی فرمانداری برگزار گردید.
۲۵ شهریور, ۱۳۹۸
با ورود بیستمین کشتی به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

رونق کریدور چین، قزاقستان، ایران

تاکنون ۵۷ کشتی در قالب ۷۵۸ دستگاه کانتیر، کالا و مواد اولیه واحدهای تولیدی کشورمان را از طریق مجتمع بندری کاسپین وارد کشور نموده اند.
۲۴ شهریور, ۱۳۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان:

نگاه به صنعت باید فرابخشی و برای رونق تولید باشد

نشستی به منظور رفع چالشها و بررسی مشکلات صنعت فولاد به ویژه مجتمع فولاد گیلان با حضور نماینده محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در محل مجتمع فولاد گیلان واقع در شهر صنعتی رشت تشکیل گردید.
۲۴ شهریور, ۱۳۹۸

مهندسان ژاپنی: با تجهیزات “ماشین‌سازی اراک” می‌توان هواپیما و موتور جت ساخت!

رئیس هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: به گفته مهندسان ژاپنی، تجهیزات ماشین‌سازی اراک به حدی وسیع است که با آن می‌توان هواپیما و موتورهای سنگین جت را تولید کرد.
۲۴ شهریور, ۱۳۹۸

«بانکدار سفارشی»| مافیای نظام بانکی کیست؟/ مدیران بانک مرکزی پای ثابت یک تخلف آشکار

عضو سابق هیئت مدیره بانک توسعه صادرات با تأکید بر اینکه مدیران بانک مرکزی بعد از اتمام دوره مدیریت در این بانک نباید در بانک‌های خصوصی سمت بگیرند ولی خیلی‌ها گرفتند و این کار تخلف آشکار است، به این سؤال "مافیای نظام بانکی کیست؟" پاسخ داد.
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

منطقه آزاد انزلی میزبان دومین همایش ملی فریلند

همایش فریلند به شش جنبه توانمندسازی، آموزش اصول اولیه، گسترش فرهنگ خود اشتغالی، توانمندسازی معلولان، توانمندسازی خانم‌های خانه‌دار و گسترش محدوده جغرافیایی فریلنسینگ می‌پردازد.
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸

اسکله های رورو و اهمیت آن در اقتصاد بنادر

اسکله های رورو برای پهلوگیری کشتی هایی به همین نام طراحی می‌شوند و دارای رمپ هایی برای عبور وسایل نقلیه هستند که می توانند زمان و هزینه بسیاری از مبادلات تجاری را در بنادر کاهش دهند.
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

امیدواریم با پرداخت تسهیلات و برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید، مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی حل شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با حضور در برنامه تلویزیونی در مسیر توسعه شبکه استانی باران، تأمین مواد اولیه، سرمایه در گردش و نیازهای ضروری برای حفظ تولید را از اولویت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان جهت حمایت از واحدهای تولیدی فعال استان خواند و گفت: امیدواریم با پرداخت تسهیلات و برگزاری جلسات کارگروه رفع موانع تولید مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی حل و فصل شود.
۲۳ شهریور, ۱۳۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

می‌توان از توانایی و ظرفیت بسیج در بخش نظارت و حمایت بازار و تولید به نحو مطلوب استفاده نمود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در نشست با اعضای سازمان بسیج کارگری استان گیلان با حضور مدیرکل تامین اجتماعی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان اظهار داشت: معتقدم بسیج یک نهاد مردمی است که به حفظ ارزش ها و باورهای مردمی با عملکرد خود کمک خواهد کرد و حفظ اشتغال و اقتصاد مردم بسیار مهم است که می‌توان از توانایی و ظرفیت بسیج در بخش نظارت و حمایت بازار و تولید به نحو مطلوب استفاده نمود.
۲۱ شهریور, ۱۳۹۸

زراعت چوب در گیلان حمایت می شود

در پی تاکید رئیس جمهوری در نشست انتخاب استاندار گیلان، اولین نشست ستاد زراعت چوب استان برگزار شد.

تازه ترین عناوین

یادداشت

  گزارش تصویری

  تشریح طرح نوآفرینی کسب و کارهای فناوری اطلاعات در پارک علم و فناروی گیلان + گزارش تصویری
  گزارش تصویری؛ حوزه مدیریت خدمات شهری از هفته بیست و یکم طرح پاکسازی هفتگی محلات شهر رشت
  حضور استاندار گیلان در مراسم عزاداری شب های محرم در مصلی رشت + گزارش تصویری
  عزاداری ناشنوایان در محرم+ فیلم و گزارش تصویری
  PlayPause
  Slider