۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

انجمن تخصصی صنعت نساجی و پوشاک در گیلان فعال شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از فعالسازی انجمن تخصصی صتعت نساجی در گیلان خبر داد و گفت: افراد فعال در این حوزه می‌توانند از طریق این انجمن‌ها، سیاستگذاری برای کسب بازارهای هدف را پیگیری کنند.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

پروژه‌های گیلان در حوزه برق نیازمند اعتبارات ملی است

استاندار گیلان خواستار شناسایی اعتبارات موجود در وزارت نیرو برای اجرای پروژه‌های استانی شد و گفت: در این رابطه با نهادهای مسئول مکاتبه خواهم کرد.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

لای‌روبی اروند کلید خورد/ بندر خرمشهر زنده می‌شود

نشست مشترک هماهنگی ایران و عراق برای بررسی مسائل فنی لای‌روبی اروندرود در خرمشهر، با امضای صورت‌جلسه نشست بین طرفین، به کار خود پایان داد، بدین ترتیب مشکل لای‌روبی اروند در حال رفع است تا بندر خرمشهر دوباره زنده شود.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

ممانعت از خروج چوب برای بقای صنعت چوب و پالت سازی گیلان

رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر ممانعت از خروج چوب برای بقای صنعت چوب و پالت سازی گیلان گفت: صدور مجوزهای غیرمنطقی و بدون مطالعه در بخش پالت سازی و صنایع چوب استان، مشکلاتی ایجاد کرده و اجازه صدور مجوز جدید برای صنایع چوب و پالت سازی را نمی‌دهیم.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸
وزیر امور اقتصادی و دارایی:

میزان ارز برگشته به کشور افزایش یافته است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که میزان ارزی که به کشور بازگشته افزایش یافته است، گفت: در اردیبهشت ماه 1.7 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور برگشته و اکنون این رقم از مرز 10 میلیارد دلار گذشته است.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

بودجه مناطق آزاد برای سال ۹۸ به تصویب دولت رسید

بودجه 10797 میلیارد ریالی مناطق آزاد تجاری صنعتی برای سال ۹۸ به تصویب دولت رسید.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

برداشت ۴۴ هزار تن برگ سبز چای بهاره/ رشد ۱۵ درصدی تولید

رئیس سازمان چای گفت:۴۴ هزار تن برگ سبز چای بهاره از کشاورزان خریداری شده و ۳۰ میلیارد تومان از بهای برگ سبز چای به چایکاران گیلان و مازندران پرداخت شده است.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

۱۶۹ هزار واحد آسیب دیده از سیل، مراحل تأمین اعتبار را طی می کنند

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بخش اعظم ارزیابی ها و کارشناسی واحدهای آسیب دیده از سیل به انجام رسیده که تاکنون ۱۶۹ هزار و ۳۷۷ واحد آسیب دیده اعم از احداثی و تعمیری در سکونتگاه‌های شهری و روستایی کارشناسی شده و مراحل تأمین اعتبار را طی می کنند.
۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

امضای یادداشت تفاهم همکاری بین دیوان محاسبات ایران و قزاقستان

رییس کل دیوان محاسبات کشورمان در سفر به قزاقستان با رییس کمیته محاسبات و نظارت بر اجرای بودجه این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

گیلان رتبه سوم کشور در توسعه گلخانه ها

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به رتبه سوم کشوری این استان از لحاظ توسعه گلخانه ها در سال گذشته گفت: تا پایان پارسال بالغ بر 56 هکتار بر سطح توسعه گلخانه های استان افزوده شده که در حال احداث و بهره برداریست.

تازه ترین عناوین

یادداشت

  گزارش تصویری

  روستاییان از داشتن راه مناسب، مدرسه و خانه بهداشت محرومند
  ملاقات چهره به چهره مردم با شهردار لنگرود + گزارش تصویری
  قطع درختان و جنگل زدایی حاشیه جاده آستارا به اردبیل
  وجود ۹۸۰ شهرک صنعتی و ناحیه صنعتی در کشور/ ۳۰هکتار از شهرک صنعتی یعقوبیه لنگرود تملک شده است
  PlayPause
  Slider