۲۵ تیر, ۱۳۹۸

آمنه دهقان، رييس گروه امور هنرى و رئيس اداره سابق سينمايي، سمعي و بصرى فرهنگ و ارشاد اسلامى گيلان، دار فانى را وداع گفت

«آمنه دهقان» رئیس گروه امور هنری و رئیس اداره سابق سینمایی، سمعی و بصری فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شامگاه دوشنبه (٢۴ تیر ١٣٩٨) بر اثر بیماری صعب‌العلاج دار فانی را وداع گفت
۲۵ تیر, ۱۳۹۸
به همت شورای عفاف و حجاب:

كارگاه آموزشی عفاف و حجاب در اداره پست گیلان برگزار گردید

کارگاه آموزشی عفاف و حجاب در سالن کنفرانس اداره کل پست استان گیلان با حضور مهربان کارشناس تبلیغات اسلامی و مسائل خانواده و امور اجتماعی برگزار گردید.
۲۵ تیر, ۱۳۹۸

خواص سلامت و زیبایی گل قاصدک بی نظیر است

قاصدک جز گیاهانی است که در بسیاری از نقاط جهان رشد می کند، همچنین قاصدک دارای مواد مغذی بالایی می باشد و برای سلامت بدن هم مفید است.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

جزئیات حمله شیر به یک مسئول در قزوین؛ بی احتیاطی در بوستان ملی باراجین حادثه آفرید

موسس دهکده طبیعت قزوین دقایقی قبل در حاشیه بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از بوستان ملی باراجین مورد حمله شیر نر قرار گرفت.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

زهرا دانا: با تجربه بیست و سه ساله فعالیت برایم آسان تر است!

دانا مدیر آموزش پرورش شهرستان رودسر با بیان اینکه در صورت نداشتن تسلط نمی توان موفق بود گفت: در این راستا بحث تعامل بسیار حائز اهمیت است.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

کتک‌خورت ملس نباشد، محیط‌بان خوبی نمی‌شوی

اگر کتک‌خورت ملس نباشد نمی‌توانی محیط‌بان خوبی باشی، معمولاً بیشتر محیط‌بانان بعد از شیفت کاری، یک شغل دوم دارند و با وجود ۱۵ شبانه‌روز زندگی در کوه و بیابان و دور از خانواده، حقوق یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند، اینها بخشی از درد دل محیط‌بانانی است که خواهان توجه بیشتر دولت به این قشر هستند.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

مسجد کاسه فروشان رشت از اهمیت تاریخی ویژه‌ای برخوردار است

فرماندار رشت گفت: مسجد کاسه فروشان با برخورداری از سبقه تاریخی و انقلابی که مبدا خیلی از حرکات انقلابی بوده است از اهمیت تاریخی ویژه‌ای برخوردار است که در طراحی یادمان شهید آیت‌الله احسانبخش باید مدنظر قرار گیرد.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

قطع برق تعدادی از مشترکان پرمصرف اداری پایتخت از امروز

امروز برق ادارات پرمصرف اداری دولتی و غیردولتی پایتخت در راستای بخشنامه استانداری مبنی بر کاهش مصرف انرژی، قطع خواهد شد.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

فیلم‌هایی که نگذاشتند بازی کنم را خودم می‌سازم/ سم‌پاشی می‌کنند، ممنوع‌الکار نیستم

سحز قریشی: به‌هیچ‌عنوان ممنوع‌الکار نیستم. این هم از طرف بقیه سم‌پاشی دیگری است. در این مدتی که من از زبان مردم و سایت‌ها می‌شنیدم که «سحر قریشی» ممنوع‌الکار است، به هر نهادی که مراجعه کردم، هیچ‌کس نگفت که تو ممنوع‌الکار هستی. تنها جایی که گفتند فعلا صلاح نیست بازی کنی، خود سازمان صداوسیما بود که گفتند به ما اعلام شده که فعلا صلاح نیست شما در تلویزیون کار کنید.
۲۴ تیر, ۱۳۹۸

خروج کالاهای اساسی از کشور به صورت مسافری ممنوع شد

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه عمده کالاهای اساسی خارج شده از کشور از طریق مسافران بوده، گفت: با تصمیم دولت، مسافران خارجی دیگر نمی‌توانند کالای اساسی را حتی در قالب کالای همراه مسافر از کشور خارج کنند.

تازه ترین عناوین

یادداشت

  گزارش تصویری

  دیدار جمعی از بانوان فریخته استان گیلان با منا ابرو فراخ، مدیرعامل شرکت رفاه گستر سازمان تامین اجتماعی کشور
  گزارش تصویری نشست شهردار رشت با رییس و معاونین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت
  گزارش تصویری نشست شهردار رشت با محمدصادق حسنی نماینده مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی
  گزارش تصویری دیدار شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی شهر با رئیس کل دادگستری استان گیلان
  PlayPause
  Slider