۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

سلسله نشست‌های تحکیم خانواده و پیشگیری از طلاق در گیلان برگزار می‌شود

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان گفت: سلسله نشست‌های تحکیم خانواده،‌ آموزش مهارت‌های زندگی و پیشگیری از طلاق توسط معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

افزایش آگاهی نسبت به مسائل زندانیان جرایم غیرعمد ضرورت دارد

عضو ستاد دیه کشور گفت‌: هدف از برگزاری جشن‌های گلریزان برای زندانیان غیرعمد فقط کمک‌های نقدی خیران نیست بلکه افزایش آگاهی‌ها نسبت به مسائل زندانیان با جرایم غیرعمد از اهداف مهم است.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

انجمن تخصصی صنعت نساجی و پوشاک در گیلان فعال شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از فعالسازی انجمن تخصصی صتعت نساجی در گیلان خبر داد و گفت: افراد فعال در این حوزه می‌توانند از طریق این انجمن‌ها، سیاستگذاری برای کسب بازارهای هدف را پیگیری کنند.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد گیلان در رشت برگزار شد

جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد گیلان جهت حمایت و فراهم کردن موجبات آزادی تعدادی از این زندانیان در رشت برگزار شد.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸

کمک ۲۰ میلیارد تومانی حامیان و نیکوکاران به ایتام

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از کمک بیست میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی خیران، حامیان و‌ نیکوکاران به یتیمان و فرزندان محسنین برای حل مشکلات معیشتی و درمانی آنان خبر داد.
۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸
روحانی:

هر جا نسل جوان حضور یافت، به راحتی از تنگناها عبور کردیم

رئیس جمهور در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان، گفت: هر کجا که نسل جوان کشور حضور داشت، توانستیم به راحتی یا سختی کمتر، از مشکلات و تنگناها عبور کنیم.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

تأیید نفوذ به شبکه دولت الکترونیک استانی/ اطلاعاتی از مردم و دولت افشا نشد

وزیر ارتباطات در پاسخ به فارس خبر نفوذ به درگاه دفاتر پیشخوان دولت را تأیید کرد و گفت: به سامانه ۴-۳ استان نفوذ شده بود که البته اطلاعاتی از دست نرفته است.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

حمایت دولت از شرکت‌های تعاونی پرورش ماهی

مدیرکل شیلات استان گیلان با تأکید بر حمایت دولت از شرکت‌های تعاونی پرورش ماهی گفت: ظرفیت‌های این حوزه در استان گیلان برای مسؤولان مربوطه به اثبات رسیده است زیرا به از این هر ۵۰۰ تن پرورش ماهی برای ۳۰ نفر شغل ایجاد می‌شود.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

معضل دفع زباله رشت فقط با تخصیص اعتبارات ملی قابل حل است

اختصاصی/ عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس از کند بودن روند ساخت تصفیه‌خانه و زباله‌سوز در منطقه سراوان رشت انتقاد کرد و گفت: معضل پسماند سراوان رشت تنها با تخصیص اعتبارات کلان ملی‌ قابل رفع است.
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸

تأمین اجتماعی در مرز بحران است

رئیس هیأت امنای تأمین اجتماعی گفت: رئیس‌جمهور بعد از ۶ ماه بیدار شود چرا که تأمین اجتماعی در مرز بحران قرار گرفته و تکلیف مدیریت آن باید مشخص شود.

تازه ترین عناوین

یادداشت

  گزارش تصویری

  روستاییان از داشتن راه مناسب، مدرسه و خانه بهداشت محرومند
  ملاقات چهره به چهره مردم با شهردار لنگرود + گزارش تصویری
  قطع درختان و جنگل زدایی حاشیه جاده آستارا به اردبیل
  وجود ۹۸۰ شهرک صنعتی و ناحیه صنعتی در کشور/ ۳۰هکتار از شهرک صنعتی یعقوبیه لنگرود تملک شده است
  PlayPause
  Slider